Zeynep Kut Gökhan

Zeynep Kut Gökhan

Maltepe Üniversitesi Psikoloji ve Radyo Sinema TV bölümlerinden onur bursuyla, bölüm ve fakülte birincisi olarak mezun olmuştur. Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programını tamamlamıştır. Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Psikiyatri Servisi ve NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesinde stajlarını tamamlayan Zeynep Kut Gökhan bir dönem TRT İstanbul Televizyonu Drama Müdürlüğünde de bulunmuştur. Kayışdağı Darülaceze Kurumunda çeşitli sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çalışmalar yapmıştır. Prof. Dr. Hakan Türkçapar ve Dr. Christine Padesky’den Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi, Prof. Dr. Gonca Soygüt’den Şema Tarapi eğitimini tamamlamıştır. Emre Konuk eğitmenliğinde Davranış Bilimleri Enstitüsünden EMDR Terapisi eğitimi almıştır.

Psychomedipe İlişki Psikoterapileri Enstitüsünde Aile Terapisi ve Projektif Testler Derneğinde Rorschach eğitimleri devam etmektedir.

TematikAlgıTesti (TAT), CAT, MMPI, Stanford Binet, Cattel 2A ve 3A, Danver, Ankara GelişimTaramaTesti (AGTE), Porteus Labirentleri Zeka Testi, Bender Gestalt Algı Testi, Benton Görsel Bellek Testi, Draw A Person Test (DAP), Good Enough Testi, Gessel Gelişim Testi, Peabody Resim Kelime Testi, Metropolitan Okul Olgunluk Testi eğitimlerini aldı.Bu testleri aktif olarak uygulamaktadır.

Ergen, yetişkin ve çiftlerle çalışan Zeynep Kut Gökhan terapi seanslarında iletişim odaklı bir yöntem benimsemekte ve çoğunlukla Şema Terapi, Bilşsel Davranışçı Terapive EMDR Terapite kniklerini kullanmaktadır. Çift – Aile Terapisi ve Cinsel Terapi de uygulamaktadır.

Çeşitli dernek ve vakıflarda seminerler vermekle beraber, Üsküdar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Aile Danışmanlığı Programında ders vermektedir

Türkiye'nin Seçkin Danışmanları

Berrin Göncü Işıkoğlu

Uzmanlık: Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist

Eğitim: ODTÜ, Psikoloji »

Nazende Öksüz Özdemir

Uzmanlık: Uzman Klinik Psikolog

Eğitim: Okan Üniversitesi Psikoloji »

İlkay Gedik

Uzmanlık: Uzman Psikolog, Aile Danışmanı

Eğitim: İstanbul Üniversitesi, Psikoloji »

Ayşe Kaya Göktepe

Uzmanlık: Ergen ve Yetişkin Terapisti ve Sanat Terapisti

Eğitim: Ergen ve Yetişkin Terapisti ve Sanat Terapisti »

Talha Tolunalp

Uzmanlık: Psikolog

Eğitim: İstanbul Şehir Üniversitesi Psikoloji »

Handan Erdoğan

Uzmanlık: Yetişkin ve Çift Terapisti

Eğitim: Hasan Kalyoncu Üniversi »

Ömer Baldık

Uzmanlık: Psikoterapist

Eğitim: Boğaziçi Üniversitesi, PDR »

İclal Eskioğlu Aydın

Uzmanlık: Uzman Klinik Psikolog

Eğitim: Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Klinik Psikoloji »

Zeynep Kut Gökhan

Uzmanlık: Yetişkin ve Çift Terapisti

Eğitim: Maltepe Üniversitesi, Psikoloji »

Ela Reyhanlıoğlu

Uzmanlık: Yetişkin ve Çift Terapisti

Eğitim: Yetişkin ve Çift Terapisti »

© 2014 Bahar Psikoloji Danışmanlık, Eğitim ve Yayıncılık A.Ş.